Your SEO optimized title page contents

Subtitle Workshop 6.0

با ورود فرمت های گوناگونی نظیر Divx به دنیای کامپیوتر و با گسترش  آن ها و گرایش کاربران به فیلم ها و ویدئوها با حجم کم تر و کیفیت بالاتر ، از طرفی فایل ها زیر نویس اهمیت فراوانی یافتند. سالیانه فیلم های بسیاری به زبان های گوناگون ساخته و وارد بازار می شوند. اما بسیاری از بینندگان با زبان های زنده دنیا آشنایی کامل ندارند و نمی توانند موضوع فیلم را به درستی درک کنند. تنها راه حل موجود برای درک موضوع فیلم از طرف بیننده ، استفاده از فایل های زیر نویس است. در سال های  اخیر ترجمه فایل های زیر نویس توسط کاربران به زبان های مختلف بسیار افزایش یافته ؛ به طوری که بعد از عرضه یک فیلم به بازار ، طولی نمی کشد که زیر نویس های آن به زبان های مختلف توسط کاربران ترجمه شده و به آسانی می توان آن را از اینترنت دانلود کرد. اما گاهی ممکن است فایل زیر نویس مورد نظر با فیلم هماهنگ نباشد یا اینکه قسمتی از آن بد ترجمه شده باشد و شما بخواهید آن را اصلاح کنید . برای اینکار ابزارهای مختلفی تا به حال ساخته و روانه ی بازار نرم افزار شده اند.

Subtitle Workshop یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ارائه شده جهت کار با فایل های زیرنویس است که از تمامی فرمت های موجود پشتیبانی کرده و شما به راحتی می توانید به ویرایش فایل های زیرنویس بپردازید…

SubtitleWorkshop2

بعد از باز کردن فایل زیرنویس در محیط برنامه شما می توانید متناسب با فیلم یا ویدئوی مورد نظر تعداد فریم ها ، زمان نمایش یا پنهان شدن خط های زیرنویس و … را تنظیم نموده و ان را در فرمت های گوناگون به عنوان فایل زیرنویس ذخیره کنید. این برنامه قادر به ساخت ، تبدیل و ویرایش انواع زیرنویس ها بوده و قابل ذکر است که کار با تمامی ابزارهای برنامه بسیار آسان و هرکس بدون دانش قبلی می تواند با آن کار کند. همچنین برنامه قادر به چک کردن ساختار و املای کلمات است و املای غلط کلمات را تشخیص داده و کاربر را مطلع می سازد. Subtitle Workshop مناسب برای کاربران مبتدی یا حرفه ای بوده و نیازهای آنان را از هر جهت برطرف می کند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار:
–  پشتیبانی از تمامی فرمت ها و فایل های زیرنویس “بیش از ۵۶ فرمت”
–  پشتیبانی از ۳۵ زبان زنده دنیا
–  قایبلیت ادیت متن در فایل های زیر نویس “تغییر فونت ، سایز و …”
–  قابلیت انتخاب زمان نمایش یا پنهان شدن خط های زیرنویس “هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم”
–  قابلیت تنظیم تعداد فریم های تصویر در فایل زیرنویس برای هماهنگی دقیق تر
–  پشتیبانی از تنظیمات DVDSubtitle, SAMI, Sonic Scenarist, SubStation Alpha, SubViewer 1 & 2 , TMPlayer در خروجی
–  محیط بسیار ساده و استفاده آسان
–  و ….


دانلود
اشتراک بگذارید